Milí priatelia,

Blíži sa adventný a vianočný čas. Čas, kedy sa o trochu viac, ako počas celého roka, snažíme pomáhať.

Možno ste si všimli, že aj tento rok (konkrétne do 6. decembra) sa môžete zapojiť do celoslovenskej charitatívnej zbierky „KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK“.

Svojou troškou môžete potešiť seniora v Limbachu.

Stačí, ak do škatule od topánok (ktorú obalíte baliacim papierom) vložíte niečo, čo našich starkých poteší. Môže to byť niečo voňavé, niečo sladké, či niečo na čítanie. Konkrétne príklady nájdete v letáku v prílohe.

Naplnenú krabicu od topánok následne prinesiete na zberné miesto na Vinohradnicku 15.  Predtým však kontaktujte p. Adrianu Strečanskú, najlepšie smskou alebo cez whatsapp na čísle 0917974270 a dohodnite si termín odovzdania Vašej čarovnej škatule. A nezabudnite do nej pribaliť aj kúsok lásky.😁

Pred Vianocami krabicami obdarujeme najmä tých seniorov v Limbachu, ktorí žijú sami.

Ďakujeme, že pomáhate.

Vasi Liraci

Kolko lasky sa zmesti do krabice od topanok